Google dla firm

Loga aplikacji Google

Optymalizacja funkcjonowania Twojej firmy

Zajmujemy się wdrażaniem pakietu G Suite dla firm – jest to zbiór rozwiązań firmy Google, który ułatwia pracę, planowanie zadań, wymianę informacji oraz dokumentów. Dotyczy to zarówno nowych firm, które od początku swojej działalności chcą używać nowoczesnych rozwiązań, jak i firm z istniejącymi systemami pocztowymi. Pakiet usług G Suite jest w pełni kompatybilny z urządzeniami mobilnymi.

Jako certyfikowany partner Google prowadzimy szkolenia dla użytkowników w formie teoretycznej oraz praktycznej.

Screen poczty Gmail

Poczta Gmail

Korzystaj z poczty w dowolnym miejscu, czasie i na dowolnym urządzeniu – połączenie z internetem nie jest konieczne. Odczytuj i pisz wiadomości offline, a gdy znów połączysz się z internetem, będą już gotowe do wysłania.

Gmail współpracuje z takimi klientami pocztowymi, jak Microsoft Outlook, Apple Mail i Mozilla Thunderbird. Użytkownicy programu Outlook mogą synchronizować e-maile, wydarzenia i kontakty z G Suite.

Dzięki niezawodnym serwerom Google możesz prowadzić działalność przez całą dobę, wszystkie dni tygodnia i okrągły rok. Automatyczne kopie zapasowe, zabezpieczenia przed spamem i najlepsze w branży środki bezpieczeństwa pomagają chronić Twoje dane biznesowe.

Screen poczty Gmail
Screen aplikacji Kalendarz Google

Kalendarze

Kalendarze z funkcją udostępniania, zintegrowane z Gmailem, Dyskiem, Kontaktami, Witrynami i Hangouts, ułatwiają planowanie zadań, dzięki czemu masz więcej czasu na ich realizację.

Możesz szybko planować spotkania, sprawdzając dostępność współpracowników i nakładając na siebie ich kalendarze w jednym widoku. Kalendarze można udostępniać, określając przy tym, czy widoczne będą pełne szczegóły wydarzenia, czy tylko informacja o dostępności uczestników.

Możesz przeglądać i rezerwować sale konferencyjne, sprawdzając szczegółowe informacje o ich pojemności i dostępnym sprzęcie. Wprowadzanie sal i współużytkowanych zasobów oraz dodawanie ich do wydarzeń jest bardzo łatwe.

Screen komunikatora Meet

Wideokomunikator Meet

Kontaktuj się ze swoim zespołem, gdziekolwiek jesteś. Dzięki rozmowom wideo, do których z łatwością dołączysz, możesz spotykać się z zespołem twarzą w twarz bez konieczności płacenia za podróż.

Meet eliminuje typowe problemy związane z dołączaniem do rozmowy wideo w pracy. Wystarczy skonfigurować spotkanie i udostępnić link. Nie musisz się zastanawiać, czy członkowie zespołu, klienci lub kontrahenci mają odpowiednie konta lub wtyczki. Dzięki szybkiemu i nieskomplikowanemu interfejsowi oraz inteligentnemu zarządzaniu uczestnikami prowadzenie rozmów z wieloma osobami jest niezwykle proste.

Screen komunikatora Meet
Screen komunikatora Hangouts

Komunikator Hangouts

Aplikacja Hangouts pozwala wzbogacać kontakty ze znajomymi dzięki zdjęciom, emotikonom oraz bezpłatnym połączeniom głosowym i grupowym rozmowom wideo. Możesz kontaktować się ze znajomymi przy użyciu komputerów, urządzeń z Androidem lub iOS.

Rozmowy grupowe są lepsze niż kiedykolwiek wcześniej. Przesyłaj zdjęcia oraz emotikony, sprawdzaj, czy wybrane osoby przeczytały Twoją wiadomość lub właśnie na nią odpisują, i wysyłaj wiadomości do znajomych, nawet gdy są offline.

Screen aplikacji Google Docs

Dokumenty Online

Pracuj nad jednym dokumentem wspólnie z członkami zespołu lub osobami spoza firmy. Obserwuj w czasie rzeczywistym zmiany wprowadzane przez innych, komunikuj się przez wbudowany czat i zadawaj pytania w komentarzach.

Funkcja śledzenia zmian pozwala przeglądać modyfikacje wprowadzone w dokumencie i cofać dowolne z nich. Starsze wersje są przechowywane bezterminowo i nie wliczają się do limitu miejsca.

Screen aplikacji Google Docs
Zdjęcie aplikacji Dysku Google

Google dysk

Przechowuj dowolne pliki, korzystaj z nich w każdej chwili i miejscu – na komputerze lub urządzeniu mobilnym – oraz zarządzaj sposobem ich udostępniania.

Na kontach G Suite Business, Enterprise i Team jest dostępne nieograniczone miejsce na dane, dzięki czemu zawsze masz gdzie umieścić wszystkie swoje pliki. Scentralizowana administracja, funkcja Zapobieganie utracie danych (DLP) i usługa Vault dla Dysku ułatwiają zarządzanie kontami użytkowników oraz udostępnianie plików w sposób zgodny z wymaganiami organizacji dotyczącymi postępowania z danymi.

Zobacz również:

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Kontakt